İFB-2010 Buluşmaya Hazır :)

Ve işte İFB-2010 herşeyiyle karşınızda. Programıyla ve de afişiyle. ;)
Bundan önceki yazımızda bu yılki konseptimizden bahsetmiştik şöyle hallice verdiğim ipuçları ve bilgilerle sevgili arkadaşlar..
Bu konuda biraz daha ayrıntıya girmem gerekirse; istedik ki basında(haberde), belgelemede fotoğrafın olmazsa olmazlığına bir vurgu da biz yapalım. Yani; gazetelerde, dergilerde olsun, internet ortamında olsun; sayfaların estetiğini sağlayan, haberin içeriğinin desteklenmesini sağlayan, bunların da ötesinde haberin doğruluğuna bir kanıt/belge olan, haberi/bilgiyi okuyanın ilk etapta dikkat edip baktığı fotoğrafın önemine dikkat çekelim istedik.
İşte bu yüzdendir ki yaptığımız afiş de bu doğrultuda oldu. Bir gazete ön sayfası, manşet, haberin içeriği ve o haberi destekleyen fotoğraf. Tabi dedik ya fotoğrafın önemi, olmazsa olmazlığı; dolayısı ile fotoğrafın bulunduğu yeri siyah yapalım istedik, o vurguyu güçlendirebilmek adına.

Organizasyomunuza dair yolun bundan sonrasında, yani 23 Nisan'da buluşana dek, İFB-2010'un duyurulması çalışmalarına hız verdik. Daha fazla fotoğraf meraklısına ulaşabilmek ve onlarla da buluşabilmek adına. Özellikle de basın kanalları, sosyal medya ve fotoğraf siteleri aracılığı ile. bu konularda(özellikle de basın ve dergiler anlamında) olumlu ve de güzel gelişmelerimiz hali hazırda olmaya devam ediyor.. ;)

Ayrıca ve de son cümlem olarak, blog'umuz yazılarına; hergün bir ya da iki konuğumuzun tanıtımını yapacağımız yazılar ile kaldığımız yerden devam edeceğiz bizim sevgili okuyucu ve de takipçilerimiz.. :=)

sevgiler..
İFFOT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder